در این مقاله میخوایم در مورد 10 گربه برتر اینستاگرام صحبت کنیم که هر کدام یک خصوصیت خاص دارند.شما هم اگه گربه دارین میتونید با خوندن این مقاله ایده بگیرید و گربه خودتون معروف کنید

1-گربه‌ی Nala (@nala_cat)

گربه معروف اینستاگرام

یکی از معروف‌ترین گربه‌های اینستاگرام در سال‌های اخیر بود. این گربه زیبا و ناز، مشهوریت بسیاری در اینستاگرام به دست آورد و بیش از 4 میلیون دنبال‌کننده داشت. Nala یک گربه‌ی نارنجی و سفید با چشمان آبی دلنشین بود. او بسیار بازیگوش و دوست‌داشتنی بود و صاحبانش به اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوهای جذاب از ماجراجویی‌های او در اینستاگرام مشغول بودند. Nala به عنوان یکی از نمونه‌های موفق در دنیای حیوانات خانگی مشهور شد و جلب توجه زیادی از طرف دنبال‌کنندگان اجتماعی خود به خصوص در اینستاگرام به دست آورد. او به عنوان یک نماینده نمادین از سرگرمی و دلنشینی گربه‌ها در فضای مجازی شناخته می‌شد.

2-گربه به نام Lil Bub (@iamlilbub)

لی لی بل گربه اینستاگرامی

 

یکی از معروف‌ترین گربه‌های اینستاگرام در سال‌های قبل از تاریخ مراجعه من در سپتامبر 2021 بود. Lil Bub برخلاف بسیاری از گربه‌ها، ویژگی‌های خاصی داشت. او دارای جسمی کوچک با پاهای کوتاه و غیرطبیعی بود. همچنین داشتن یک زبان کوتاه و ظاهری عجیب از دیگر ویژگی‌های او بود. Lil Bub به عنوان یک گربه با ویژگی‌های فیزیکی منحصر به فرد و نادر مشهوریت جلب کرد. او همچنین در معرض نظر دنبال‌کنندگان به خاطر شخصیت دلنشین و خنده‌دارش قرار می‌گرفت و به عنوان یک شخصیت دوست‌داشتنی در فضای مجازی شناخته می‌شد. پست‌ها و ویدیوهای Lil Bub باعث خنده و شادی مخاطبانش می‌شد و به ویژه در اینستاگرام، جایگاه خاصی داشت.

 

3-Grumpy Cat یا به نام واقعی‌ترش، Tardar Sauce

یکی از گربه‌های معروف‌ترین در اینستاگرام و رسانه‌های اجتماعی دیگر بود. او به دلیل چهره‌ی عصبانی‌اش مشهوریت بسیاری جلب کرد. Grumpy Cat یک گربه‌ی سفید با نمای صورتی غضب‌آور بود که به نظر می‌آمد همیشه عصبی و ناراحت است، اما در واقعیت گربه‌ی خوشگل و دلنشینی بود. این گربه با چهره‌ی منحصر به فرد خود و انتقادی که متوجه دنیا می‌شد، به عنوان یک مشهوریت در فضای مجازی و رسانه‌ها شناخته می‌شد. او عکس‌ها و ممواد طنزآمیز بسیاری را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشت و دنبال‌کنندگانش را به خنده و سرگرمی می‌آورد. Grumpy Cat متاسفانه در سال 2019 درگذشت، اما به عنوان یکی از معروف‌ترین گربه‌های تاریخ به خاطر چهره و شخصیت دلنشینش به خاطرسپرده شد.

4-گربه به نام Smoothie (@smoothiethecat)

یکی از معروف‌ترین گربه‌های اینستاگرام در سال‌های گذشته بود. Smoothie یک گربه با پشم طراحی شده و با نگاه‌های چشمان آبی و جذاب بود. او با ظاهری دلنشین و شیک به شهرت رسید. عکس‌های Smoothie در اینستاگرام با استفاده از نور و پشم زیبای او به اشتراک گذاشته می‌شدند و توجه زیادی از طرف دنبال‌کنندگان خود جلب می‌کرد. او به عنوان یک گربه با استایل و جذابیت طبیعی خود معروفیت بسیاری در فضای مجازی به دست آورد. Smoothie نمونه‌ای از گربه‌های زیبا و دلنشینی بود که باعث شده برخی از طرفداران حیوانات خانگی از دنبال کردن ویدیوها و عکس‌های او در اینستاگرام لذت ببرند.

 

5-گربه به نام Coby (@cobythecat)

یکی دیگه از گربه های معروف اینستاگرام  در سال‌های پیشین بود. Coby برخلاف بسیاری از گربه‌ها، دارای چشمان آبی زیبا و چشمگیر بود. این گربه با ظاهری بسیار دلنشین و جذاب به شهرت رسید. عکس‌های Coby در اینستاگرام با استفاده از چشمان زیبایش و شخصیت جالب او به اشتراک گذاشته می‌شدند و توجه زیادی از طرف دنبال‌کنندگانش جلب می‌کرد. او به عنوان یکی از نمونه‌های خاص و جذاب گربه‌ها در فضای مجازی شناخته می‌شد و عکس‌های او در اینستاگرام مورد توجه زیادی از طرفداران حیوانات خانگی و علاقه‌مندان به گربه‌ها قرار می‌گرفت.

 

6-گربه به نام Hosico (@hosico_cat)

نیز یکی از معروف‌ترین گربه‌های اینستاگرام در جامعه حیوانات خانگی بود. Hosico یک گربه با ظاهری فوق‌العاده دلنشین و دل‌نشین بود. ویژگی‌های بارز او شامل چشمان بزرگ و پشم نرم و زیبایش بود. عکس‌ها و ویدیوهای Hosico در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شد و توجه زیادی از طرف دنبال‌کنندگانش جلب می‌کرد. او به عنوان یک گربه با ظاهری دلنشین و شخصیت آرام و مهربان شناخته می‌شد و به خاطر جذب افراد به شکل طبیعی خود مشهوریت بسیاری در فضای مجازی به دست آورد. Hosico به عنوان یک نماینده از زیبایی و زیبایی گربه‌ها در اینستاگرام شناخته می‌شد.

 

7-گربه به نام Venus the Two-Faced Cat (@venustwofacecat)

یکی از گربه‌های مشهور در اینستاگرام بود. ونوس دو چهره‌ای نام داشت به دلیل ویژگی‌های خاص فیزیکی او. این گربه دو رنگی بود، به این معنا که نصف چهره‌اش رنگ تیره‌ای داشت و نصف دیگر رنگ روشن‌تری داشت. Venus با ظاهری منحصر به فرد و عجیب، توانست معروفیت بسیاری در فضای مجازی به دست آورد. عکس‌ها و ویدیوهای او در اینستاگرام جذابیت بسیاری داشتند و به عنوان یک گربه با فیزیک غیرعادی به شهرت رسید. Venus the Two-Faced Cat نمونه‌ای از تنوع خیره‌کننده در دنیای حیوانات بود و افراد بسیاری از تصاویر او لذت می‌بردند و دنبال‌کنندگان فراوانی در اینستاگرام به او پیوستند.

 

8-گربه به نام Maru (@maruhanamogu)

یکی از معروف‌ترین گربه‌های اینستاگرام و جهان بود، و از ژاپن می‌آمده است. Maru به خاطر علاقه بی‌پایانش به جعبه‌ها معروف بود. او با عجیب‌ترین و خنده‌دارترین شکل‌ها در جعبه‌ها می‌آمد و این لحظات عجیب و طنزآمیز را با دنبال‌کنندگانش به اشتراک می‌گذاشت. عکس‌ها و ویدیوهای Maru در اینستاگرام باعث شادی و سرگرمی بسیاری از مخاطبانش می‌شدند. او به عنوان یکی از گربه‌های خنده‌دار و دلنشین بازی در جعبه‌ها شناخته می‌شد و در جامعه حیوانات خانگی و مخاطبان عمومی به عنوان یک شخصیت دلنشین و محبوب شناخته می‌شد.

9-گربه به نام Sam (@samhaseyebrows)

یکی از معروف‌ترین گربه‌های اینستاگرام بود. او به خاطر چیزی بسیار خاص و منحصر به فرد داشتن ابروهایی که به نظر می‌آمدند و گونه‌اش را به چشمان آدمانه‌ای تبدیل کرده بود، مشهور شد. این ابروها به او ظاهری بسیار جذاب و فوق‌العاده می‌بخشید. عکس‌ها و ویدیوهای Sam در اینستاگرام با استفاده از این ابروهای خاص به اشتراک گذاشته می‌شدند و توجه زیادی از طرف دنبال‌کنندگانش را به خود جلب می‌کرد. او به عنوان یکی از گربه‌های با ظاهر منحصر به فرد و شخصیت جالب در فضای مجازی شناخته می‌شد و عکس‌های او در اینستاگرام به عنوان نمونه‌هایی از تنوع و جذابیت در دنیای حیوانات خانگی شناخته می‌شد.

 

10-گربه به نام N2 the Talking Cat (@n2thetalkingcat)

 

یکی از معروف‌ترین گربه‌های اینستاگرام و رسانه‌های اجتماعی دیگر بود. او به خاطر ویدیوها و مواد خنده‌دار و ترفندهایی که اجرا می‌کرد، مشهور شده بود. گربه N2 به نظر می‌آمد که می‌تواند صحبت کند و صداها و کلماتی خنده‌دار را تقلید می‌کرد که باعث سرگرمی دنبال‌کنندگانش می‌شد. علاوه بر توانایی در تقلید صداها، N2 همچنین با ترفندهایی مختلف نیز توانست مخاطبانش را سرگرم کند. این گربه به عنوان یک شخصیت خنده‌دار و توانمند در فضای مجازی شناخته می‌شد و ویدیوها و موادی که با او منتشر می‌شد، معروفیت و شهرت بسیاری در رسانه‌های اجتماعی به دست آورد.