ساعت کاری 8:00-18:00

درخواست طراحی سایت پزشکی !

فقط کافیست ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت…

چرا طراحی سایت پزشکی ضروری است ؟

با پیشرفت علم در کشور می توان گفت خیلی ها به دنبال اطلاعات پزشکی خود در اینترنت هستند و حتی خیلی ها برای خرید یک لوازم پزشکی به صورت آنلاین خرید های خودشون رو انجام می دهند. بنابراین خیلی از فعالان در حوزه پزشکی و یا فروش اقلام پزشکی می توانند از طریق سایت خیلی راحت تر با دیگران ارتباط برقرار کنند

امکانات طراحی سایت پزشکی

نمایش نمونه کارهای پزشک (جرائی زیبایی ، جراحی ترمیمی و …. )

تصاویر مراحل درمان و تصاویر قبل و بعد از بیماران را منتشر کنید

با تقویم فارسی و مشخص کردن ساعات وظرفیت و افراد

دریافت اطلاعات تماس بیماران جهت هماهنگ های لازم

دارای افزونه های امنیتی قوی برای جلوگیری از هک شدن

قابلیت پرداخت حق ویزیت به صورت آنلاین

نمونه کارهای سایت های پزشکی

طراحی سایت پزشکی

در دنیایی که روز به روز تکنولوژی در حال پیشرفت است و همه ی کسب و کار های سنتی در حال وارد شدن به دنیای دیجیتال هستند چرا شما اینگونه نباشید؟ شما به عنوان پزشک می توانید تخصص و خدمات خود را از طریق وب سایت به مخاطبانتان معرفی کنید و باعث خدمت رسانی بهتر به بیماران خود شوید. همچنین قرار دادن روزمه کاری خود در سایت باعث ایجاد حس اعتماد بین شما و مخاطبتان می شود. نکته ای دیگر در طراحی سایت پزشکی این است که اگر کسی در رابطه با بیماری در اینترنت کلمه ای را جستجو کند و در سایت شما مطلب خود را پیدا کند مطمنا سایت شما را به دوستان خود معرفی میکند و این کار باعث بالا رفتن بازدیدکنندگان سایت شما می شود.

طراحی سایت پزشکی

اینترنت محل تبلیغات شماست. و امروز بسیاری از کاربران اینترنت از طریق گوشی وارد این دنیای مجازی میشوند و تعداد کمی از طریق رایانه شخصی خود وارد این فضا میشوند پس حتما باید وب سایت شما به ریسپانسیو یا به عبارتی واکنشگرا باشد و در تمام صفحه نمایش ها به خوبی نمایش داده شود.یکی دیگر از نکاتی که باید در طراحی سایت پزشکی و دیگر وب سایت ها رعایت شود سازگاری با انواع مرورگر ها است.طراحی سایت بایستی به گونه ای باشد که در دسترس همه ی عموم قرار بگیرد و در همه مروگر ها بدون حتی یک مشکل کوچک قابل مشاهده باشد.امروزه با توجه به گسترده شدن فضای اینترنت برای جلوگیری از نفوذ هکر ها باید حتما امنیت وب سایت خودمان را حفظ کنیم. شرکت همیار توسعه امنیت وب سایت پزشکی شما را تضمین میکند.